Oświetlenie stacji benzynowych

Oświetlenie LED wykorzystywane do wnętrz prywatnych coraz częściej stosowane jest do miejsc użyteczności publicznej. Jednym z przykładów jest stacja paliw, która podlega wymogom oświetleniowym odpowiednim dla miejsc publicznych, z uwagi na całodobowy zakres oferowania usług.


Najważniejszym atutem oświetlenia LED jest jego energooszczędność. Dzięki naszemu oświetleniu można znacznie obniżyć rachunki za energię, dodatkowo jest to bardzo trwałe rozwiązanie, żywotność takich opraw wynosi do 60 000 godzin.
Dzięki naszym oprawom można stworzyć przyjazną atmosferę oraz stworzyć wyjątkowy wizerunek marki dobierając oprawy względem całego wnętrza. Odpowiednio doświetlona stacja w środku i na zewnątrz zwiększa poziom bezpieczeństwa, co przyciąga więcej klientów.


Jasne wnętrze o odpowiedniej temperaturze barwowej oraz odpowiednim współczynniku oddawania barw zwiększy atrakcyjność takiego miejsca i sprawi, że produkty będą wyglądały świeżo i atrakcyjnie. Poprzez użycie oświetlenia dynamicznego, zapewniamy łatwe i szybkie odnalezienie produktów a doświetlając określone sfery promocji zwracamy na nie uwagę klienta.


Przyjazne, dobrze oświetlone stacje beznynowe zachęcają do zatrzymania się!

 

informacja o cookies

Szanowny czytelniku

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.