Oświetlenie kwiaciarni

W kwiaciarni bardzo ważne jest pierwsze wrażenie, więc należy zadbać by było ono jak najlepsze a odpowiednie oświetlenie to podstawa. Idealnie dobrana ilość oraz natężenie światła pozwoli w jak najlepszym świetle wyeksponować kwiaty oraz dekorację. Równie ważny jest wysoki wskaźnik oddawania barw, dzięki niemu jesteśmy w stanie dostrzec prawdziwe kolory, które są odpowiednio nasycone.

Należy zadbać by design oprawy pasował do całego wnętrza, tworząc spójną całość. Posiadamy zarówno oprawy dostropowe, nastropowe, zwieszane jak i kinkiety. W zależności od upodobań dobierzemy odpowiednie ilości oraz barwy danych opraw. Ważne jest również oświetlenie blatu roboczego, co z kolei ułatwia zadanie pracownikowi.

Nic bardziej nie zniechęca do zakupu niż ciemne i ponure pomieszczenie. Do takich miejsc najczęściej nie wchodzimy, nawet gdy kwiaty wyglądają przepięknie. Dlatego warto zadbać o atrakcyjność lokalu, ponieważ to na pewno wpłynie na ilość klientów. Postaw na produkty typu RING

 

informacja o cookies

Szanowny czytelniku

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.