Weselmy się

    Organizacja wesel to nie lada wyzwanie zarówno dla właścicieli sal jak ich klientów. To również ogromna odpowiedzialność dla projektantów wnętrz i architektów tworzących tego typu wnętrza. Na ich barkach spoczywa „sprzedaż” takiej sali w przyszłości. Terminy rezerwacji sal nie jednokrotnie oscylują w granicach dwóch lat. W tym czasie zmieniają się trendy, design, upodobania, a pragniemy by ten dzień był wyjątkowy i zaplanowany zgodnie z naszą pierwotną wizją.

      Zimne materiały w odpowiednio dobranych kolorach przełamane dodatkami w rozpoznawalnych kształtach oraz drewniana, taneczna podłoga sprawiają, że ten elegancki, nowoczesny minimalizm przyciąga wzrokiem potencjalnych najmujących. Całość projektu dopełniają małe szczegóły, których początkowo nie widzimy ale o nie zadbała Właścicielka. Zdobiona i grawerowana „Szaniecki Dwór” zastawa to tylko jedno z wielu dodatków, które można dostrzec spostrzegawczym okiem.

   Produkty LAKO nie znalazły się przypadkiem w tak eleganckiej i nowoczesnej przestrzeni . Ich ponad czasowe kształty nawiązujące do znanych figur geometrycznych jak koło, trójkąt, kwadrat, prostokąt. Dzięki wysokiej jakości źródeł światła LED dokumentowane wspomnienia z najważniejszych dni zapisane na cyfrowych nośnikach będą w idealnej jakości jednocześnie „przyświecać” dobrej zabawie oraz atmosferze.

informacja o cookies

Szanowny czytelniku

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.