Oświetlenie gabinetów stomatologicznych

Praca lekarza stomatologa wymaga precyzji i skupienia i wiąże się niestety z dużym obciążeniem wzroku. Dlatego też oświetlenie w obszarze jego pracy ma ogromne znaczenie.


Lampy powinny być zwieszone na odpowiedniej wysokości, aby zagwarantować optymalne natężenie światła w polu pracy. Bardzo istotny jest równomierny rozkład światła w miejscu pracy.


Oświetlenie LAKO dedykowane do gabinetów stomatologicznych jest energooszczędne i ma wysoki współczynnik oddawania barw Ra<90. Profesjonalny projekt oświetleniowy, który dla Państwa tworzymy uwzględnia wszystkie czynniki niezbędne przy oświetleniu gabinetu: odpowiedni strumień światła czy temperaturę barwową między 5000-5500 K. Możliwość zastosowania opcji DALI pozwalającej na ściemnianie i jednocześnie indywidualne dopasowanie oświetlenia do aktualnych potrzeb. W specjalistycznych gabientach szczególnie polecamy produkty SKYLIGHT oraz SIDELONG.


Razem z LAKO zapewnij sobie komfort w pracy!

informacja o cookies

Szanowny czytelniku

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.