Oświetlenie salonu fryzjerskiego

Światło to podstawowe narzędzie pracy w salonie fryzjerskim. Oświetlenie salonu fryzjerskiego możemy podzielić na kilka podstawowych stref: strefę ogólnego oświetlenia, strefę oświetlenia stanowisk pracy, inne strefy np. strefa relaksu, strefa zabiegów etc. Ważne, aby każda z tych stref została właściwie oświetlona. Jednym z podstawowych zagadnień jest kwestia właściwego oddawania barw. Mając podstawowe dane pomieszczenia + wiedzę na temat poszczególnych stref – przygotowujemy profesjonalny projekt oświetlenia salonu. Łączymy trzy podstawowe kwestie:

  • funkcjonalność
  • energooszczędność
  • design prezentowanych rozwiązań. 

Taki projekt daje 100% pewność, że zaadaptowane przez nas wnętrze zostanie idealnie zaprojektowane!

 LAKO daje pewność, że zaadaptowane przez nas wnętrze zostanie idealnie podkreślone światłem, a wszystkie jego walory będą najlepiej wyeksponowane. Praca Fryzjera jest bardzo wymagająca. Wzrok jest przez dłuższy czas mocno wytężony. Konieczna jest duża precyzja. Również praca z farbami potrzebuje trafnej oceny koloru. Farba powinna być idealnie dobrana do karnacji czy choćby odcienia tęczówek. Aby to było możliwe, oświetlenie sztuczne musi swoimi parametrami mocno zbliżać się do oświetlenia naturalnego.
Rozwiązania LAKO są w stanie to zapewnić. Nie bez znaczenia pozostaje również kwestia odpowiedniego natężenia czy równomierności oświetlenia. Właściwe światło ma ogromne znaczenie dla komfortu pracy Fryzjera ale również przekłada się na zadowolenie Klientów.

Zadowolony Klient = stały Klient. Stały Klient = rozwój biznesu.

informacja o cookies

Szanowny czytelniku

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.