Oświetlenie pralni

W takim miejscu jak pralnia oświetlenie też ma ogromne znaczenie. Oczywiście jednym z jego najważniejszych zadań jest odpowiednie oświetlenie pomieszczenia, aby zapewnić komfort osób korzystających z usług pralni. Ogromne jednak znaczenie ma wykorzystanie technologii LED w oświetleniu.

Jej zastosowanie przekłada się oczywiście na oszczędności, redukcje kosztów, a w takim miejscu jak pralnia, które funkcjonuje prze wiele godzin w ciągu dnia ma ogromne znaczenie. Gwarantujemy długą żywotność ledów, dysponujemy możliwością wykorzystania różnych technik tak np. jak: system Tunable White pozwalający na sterowanie barwą światła, system DALI pozwalający na rozjaśnianie i ściemnianie. 

W dzisiejszych czasach pralnia to nie tylko miejsce, gdzie przychodzimy w celu „wykonania prania”. Obecnie jest to też miejsce chwilowego relaksu, odprężenia, a czasami nawet miejsce pracy podczas oczekiwania. Dlatego też, firmy świadczące usługę chcąc przyciągnąć klientów musze również zadbać o odpowiedni design tego miejsca. Designerskie z pewnością są lampy typu SKYLIGHT.

Również oświetlenie wpisuje się do tego. Musi być estetyczne, dobrze wykonane. LAKO dysponuje szerokim asortymentem opraw oświetleniowych, które pozwolą na zaaranżowanie miejsca przyjaznego dla klienta pod każdym względem.

 

informacja o cookies

Szanowny czytelniku

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.