Oświetlenie supermarketów

Jednym z najważniejszych czynników, które skłaniają klienta do zakupów jest intensywne, jasne światło, które odpowiednio doświetla poszczególne regały. Równie ważne są też takie czynniki jak barwa światła czy współczynnik oddawania barw. Dzięki czemu tworzymy idealne warunki do zakupów wpływając na decyzję zakupową klienta odpowiednio oświetlając witryny sklepowe.


Zazwyczaj sklepy wielkopowierzchniowe mają dostęp do świata naturalnego ale mimo to poszczególne produkty wymagają dedykowanego oświetlenia. Tak każdy dział będzie doświetlony odpowiednio dobraną barwą światła oraz współczynnikiem oddawania barw tak by mięso zawsze wyglądało świeżo i krwiście, pieczywo wyglądało na chrupkie i miało piękny złocisty kolor. By kolor warzyw i owoców był dobrze oddany i wyglądały świeżo i soczyście. By ryby wyglądały na dopiero co wyłowione a sery jak najdłużej zachowały swoją świeżość.

 

informacja o cookies

Szanowny czytelniku

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.