Firma

Z potrzeby tworzenia rzeczy pięknych...

Firma powstała z potrzeby tworzenia rzeczy wyjątkowych. Zarządzana jest przez trzy pokolenia ludzi, którzy kochają swoją pracę. Produkcja i projektowanie opraw oświetleniowych daje im olbrzymią satysfakcję. Światło buduje wnętrze. To jeden z najważniejszych elementów w projektowanej przestrzeni. Bez światła nie ma życia. Oprawy oświetleniowe LAKO to produkty kreowane wspólnie z Tobą i dla Ciebie. Odkryj świat cudownych emocji, które daje nowoczesne oświetlenie LED. LAKO -producent oświetlenia LED zaprasza do współpracy!

 

 ludzie foto2

 

 

fot Smart Studio
fot Smart Studio

LAKO – wiodący producent oświetlenia LED

Jesteśmy mistrzami w indywidualnym podejściu do klienta! Jeśli potrzebujesz konsultacji w zakresie oświetlenia – koniecznie skontaktuj się z nami. LAKO to także nowoczesna technologia, innowacyjne pomysły + niezawodny park maszynowy, usytuowany na blisko 20 000 m2. Sukcesywnie, od kilku lat, stosujemy najwyższej jakości  energooszczędne rozwiązania ledowe. Docieramy do każdego punktu na mapie Świata. 

Jako producent oświetlenia LED w swojej ofercie posiadamy:

oświetlenie biurowe, oświetlenie salonów fryzjerskich, salonów kosmetycznych,oświetlenie gabinetów dentystycznych, oświetlenie piekarni, oświetlenie cukierni, oświetlenie kawiarni, oświetlenie restauracji oświetlenie sklepów mięsnych, oświetlenie sklepów spożywczych, oświetlenie supermarketów, oświetlenie galerii handlowych, oświetlenie hoteli, oświetlenie szkół, oświetlenie przedszkoli, oświetlenie bibliotek,oświetlenie banków, oświetlenie klinik, oświetlenie open space.

 

fot Smart Studio
fot Smart Studio